Proč kuchyně od nás

Nejste ještě rozhodnuti?

Zde nabízíme několik důvodů proč uzavřít zakázku u nás:

spolu s návrhem Vám předáváme i více než 20 let našich zkušeností.
navrhnout, vyrobit a namontovat kuchyň není tak jednoduché jak se může zdát. V každém kroku realizace čeká na zhotovitele nejedno rozhodnutí, které v důsledku znamená pro zákazníka rozdíl v komfortu užívání a výdrži kuchyně jako takové. Jen zkušený dodavatel se dokáže vyvarovat možných technických a estetických vad.

nabízíme férové ceny
nepřekvapíme Vás při podpisu smlouvy, že v ceně není DPH, montáž, nebo montážní materiál. Každá naše cenová nabídka zahrnuje vše potřebné včetně montáže, případně je přesně specifikováno co a z jakého důvodu není v zakázce kalkulováno.

jsme výrobci
nejsme tedy jen obchodní organizace, která nakoupí od výrobců, cenu povýší o svou marži a ze ziskem prodá koncovému zákazníkovi, kterému se zvýší cena, ale již bez další přidané hodnoty.

garantujeme nejnižší cenu
nabídl Vám jiný prodejce stejnou kuchyni za nižší cenu? Obraťte se na nás! Pokud doložíte konkurenční nabídku, naši cenu rádi upravíme.

dodáváme skutečný nábytek
a ne jen nábytkové dílce jako některé řetězce. Korpusy Vaší kuchyně jsou již z výroby lepené. Nedodáváme tudíž "skládačky" v kartonech, které se teprve na místě povětšinou jen šroubují a osazují kováním a dvířky. Šroubovaný spoj pevností nikdy nenahradí lepený, nehledě na estetickou stránku, kdy po sešroubování je každá skříňka ozdobena množstvím viditelných spojů.

záleží nám na přístupu
ke každém zákazníkovi v jakémkoliv okamžiku. Jsou to totiž hlavně reference spokojených zákazníků co nám přináší další zakázky.

záleží nám na kvalitě
proto v našich kuchyních nenajdete žádné elementy čínských či jiných, méně kvalitních, dodavatelů. Bylo by příkladů na knihu kdyby jsme se pokusili uvést na čem všem lze ušetřit na úkor kvality.  My pro výrobu používáme téměř výhradně materiály špičkových zahraničních výrobců jako je Egger, Blum, Kaindl, Grass, GTV, Hettich či český Kronospan, Hranipex a další. Laikovi se na první pohled při porovnání s konkurenčními výrobky může zdát, že se jedná o stejný díl či materiál, ale léta praxe nás naučili, že například hustota LTD pro výrobu korpusů, nebo kvalita a síla oceli použitá na kování, tedy parametry, které nelze vidět, mají zásadní vliv na životnost celé kuchyně. Totéž platí o fóliích na výrobu dvířek, laminátech pro pracovní desky atd. Protože u nás je kvalita vždy na prvním místě, používáme výhradně nelámavé ABS hrany na korpusy, masivní rektifikační nožky, zátěžové závěsy horních skříněk a mnoho dalších elementů s neviditelnou kvalitou.

nemrháme Vašimi penězi
málokdo ví, kolik stojí masivní reklamní kampaň. Například sponzoring pořadu, nebo jeden půlminutový televizní spot stojí v průměru i několik set tisíc korun. Podobné částky se platí i za stránkové inzeráty v celonárodních tiskových periodikách. Provoz prodejen v obchodních centrech se opět pohybuje v řádu statisíců. Z čeho se toto všechno platí? Samozřejmě vše zaplatí zákazník v ceně kuchyně. A jak dosáhnou nízké ceny? Úsporou na materiálech. Toto není naše cesta. Za své peníze u nás dostáváte maximum v podobě použitých materiálů a technologií.

jsme efektivní firma
nemáme přebujelou administrativu ani velké režijními náklady, které se musí promítnout do ceny výrobku. Nejsme však ani příliš malí, aby jsme nemohli zákazníkovi poskytnou záruku stálé kvality, cenu sériových zakázek a nejnovější trendy a materiály v oboru.

víte kde jsme
zázemí, výrobu i prodejnu máme v Českých Budějovicích (Roudné). A protože většinu našich zákazníků tvoří zákazníci z našeho regionu, jsme připraveni pružně reagovat na každou mimořádnou událost, která může nastat. Nejsme závislí na dodávky vzdálených dodavatelů - dodat například novou skříňku je pro nás otázkou několika desítek minut.

máme rádi výzvy
proto jsme rádi za každou atypickou zakázku, která vždy prověří naše možnosti. Běžně vybavujeme kompletní interiéry například v Praze, našli si nás i zákazníci z Rakouska, Německa a Švýcarska. I přes velkou vzdálenost a vyšší náklady za dopravu, jsme stále výhodnější než místní dodavatelé.