O firmě

Kuchyněmi jsme se začali zabývat v roce 1996 jako specializovaná montážní firma na dodávky a montáž kuchyňských linek vystupující pod jménem PREMONT.

Mezi naše nejvýznamnější zákazníky a zároveň dodavatele patřila firma Jitona a.s., s jejímiž výrobky a především kuchyňskými linkami jsme v roce 1997 začali obchodovat v námi nově otevřené prodejně Nábytek URAN v Českých Budějovicích.

Vzhledem k dosahovaným obchodním úspěchům jsme v roce 1999 vybudovali Kuchyňské studio JITONA se sídlem Na Sadech 29 v Českých Budějovicích a zároveň získali statut certifikovaného prodejce firmy JITONA a.s.

Rok 2002 se stal zlomovým pro náš další rozvoj, vývojem a realizací vlastní řady kuchyňských linek PREMiO. Po úspěšném zajetí výroby a neméně úspěšném testovacím prodeji od února 2002, jsme se rozhodli této značce vybudovat vlastní kuchyňské studio.

Tento záměr jsme realizovali v říjnu 2002 otevřením Kuchyňského studia PREMiO v OD Vltavín na sídlišti Vltava v Českých Budějovicích. Vzhledem k vynikající prodejnosti bylo rozhodnuto, že naším hlavním prodejním programem se stanou kuchyňské linky PREMiO.

To přineslo i rozhodnutí Kuchyňské studio JITONA od února 2003 přejmenovat na Kuchyňské studio PREMIO, přebudovat expozici a nadále nabízet kuchyňské linky Jitona jen jako doplňkovou modelovou řadu. Zároveň jsme od konce roku 2003 zahájili velkoobchodní prodej kuchyní PREMiO, čímž jsme udělali další krůček na cestě k vybudování kvalitní tuzemské značky kuchyňských linek.
Kuchyně Jitona jsme prodávali cca do roku 2006, kdy výrobce ukončil jejich výrobu.
Díky neustále se zhoršující dopravní situaci (složité parkování) v centru města, kde jsme provozovali studio celých 14 let jsme byli nuceni rozhodnout o přestěhování studia do nových prostor. Po důkladném zvážení všech možností jsme v červenci 2013 vybudovali novou expozici v Roudném u Českých Budějovic, v místě naší výrobny. Tato volba nám nyní umožňuje ještě větší pružnost ve vyřizování požadavků našich zákazníků a navíc díky podnikání ve vlasních prostorách došlo k dalšímu snížení nákladů, které nám umožnilo i snížit ceny výrobků.

Co bude dál nám ukáže budoucnost, ale dosažené úspěchy nás zavazují k dalšímu vývoji.

Díky malosériové výrobě kuchyní dokážeme uspokojit všechny naše zákazníky bohatou škálou elementů, barev a kombinací při zachování těch nejlepších cen!

Zdarma Vám vypracujeme návrh, cenovou nabídku a počítačový 3D model kuchyně. Samozřejmostí je také dodání a montáž všech typů a značek vestavných spotřebičů.